Продажа генераторов от производителя

генераторы мадек

Насосы для новых строй проектов

Строительство

Спеши заказать видеокамеру про старой цене!

Видемокамеры наблюдения

Алюминиевые радиаторы отопления

Алюминиевые радиаторы для новостроек

Аренда строительной спецтехники

Аренда строительной спецтехники

Будівництво будівель і споруд

Будівництво будівель і споруд будь-якої складності

 

З давніх часів будівництво будинків - справа відповідальна, особливо, коли мова йде про громадські будівлі, багатофункціональні та спеціального призначення: банки, торгові та виробничі приміщення, склади.

Для кожного клієнта наша компанія пропонуємо індивідуальні рішення в сфері житлового, комерційного та промислового будівництва. Ми дотримуємося правила, що нова споруда будівель повинно бути чітко продумано, сплановано і організовано. Завдяки цьому подальше будівництво будівель і споруд максимально відповідають визначально закладених в них ідеї та функціональної концепції. Крім того, за бажанням замовника ми можемо вносити раціональні зміни в робочу документацію, щоб максимально задовольнити всі вимоги до об'єкту.

Співпраця з нами не тільки гарантує високу якість роботи, а й сприяє розвитку Вашого бізнесу.

Наша будівельна компанія має необхідний парком спецтехніки та кваліфікованих фахівців, що дозволяє нам виконувати весь спектр будівельних робіт в найкоротші терміни з належною якістю. Професійний підхід, короткі терміни виконання, якість і гарантія - це будівельна компанія "Кримспецстрой заводу Ілліча", має в штаті фахівців у всіх областях будівництва і ремонту, що виробляє повний спектр будівництва будівель і споруд будь-якої складності:

промислове будівництво
Проводить промышленное строительство с нашей компанией – это действительно выгодно и удобно для заказчика! Так как наша компания обладает собственными мощностями для производства сложных металлоконструкций и зданий, имеет уже сложившийся профессиональный штат и опыт выполнения этих работ.

Будівництво виставкових і торгових павільйонів
Звернувшись в нашу компанію, Вам не потрібно буде відвідувати ще десяток компаній, щоб повністю укомплектувати Ваш торговий павільйон або виставковий центр. Ми пропонуємо комплекс послуг не тільки по виготовленню самих приміщень, але і відповідні монтажно-оздоблювальні роботи.


Будівництво виробничих будівель

У сучасному світі, коли постійно з'являються нові технології, виробничі потужності, будівництво будівель для цих цілей відіграє дуже велику роль. Вони призначаються для розміщення різних заводських приміщень, а так само приміщень службового користування, які повинні забезпечувати людям необхідні умови для трудової діяльності. Такі будівлі можуть за вашим бажанням будуватися з використанням швидкомонтованих конструкцій і класичних - капітальних.


Строительство офисных помещений и торговых центров

Найбільш потребовані зараз мало і багатоповерхові офісні центри - це обумовлено бурхливим розвитком приватного бізнесу. Наше підприємство пропонує будівництво офісних центрів і приміщень з урахуванням всіх побажань замовників. Для нас дуже важливий індивідуальний підхід, тому ви можете бути впевнені в тому, що ваш офісний центр буде унікальним - ми врахуємо всі ваші пропозиції.

 (095) 857-81-51

 
top