Продажа генераторов от производителя

генераторы мадек

Алюминиевые радиаторы отопления

Алюминиевые радиаторы для новостроек

Аренда строительной спецтехники

бурение скважин Киев

Будівництво будівель і споруд

Будівництво будівель і споруд будь-якої складності

 

З давніх часів будівництво будинків - справа відповідальна, особливо, коли мова йде про громадські будівлі, багатофункціональні та спеціального призначення: банки, торгові та виробничі приміщення, склади.

Для кожного клієнта наша компанія пропонуємо індивідуальні рішення в сфері житлового, комерційного та промислового будівництва. Ми дотримуємося правила, що нова споруда будівель повинно бути чітко продумано, сплановано і організовано. Завдяки цьому подальше будівництво будівель і споруд максимально відповідають визначально закладених в них ідеї та функціональної концепції. Крім того, за бажанням замовника ми можемо вносити раціональні зміни в робочу документацію, щоб максимально задовольнити всі вимоги до об'єкту.

Співпраця з нами не тільки гарантує високу якість роботи, а й сприяє розвитку Вашого бізнесу.

Наша будівельна компанія має необхідний парком спецтехніки та кваліфікованих фахівців, що дозволяє нам виконувати весь спектр будівельних робіт в найкоротші терміни з належною якістю. Професійний підхід, короткі терміни виконання, якість і гарантія - це будівельна компанія "Кримспецстрой заводу Ілліча", має в штаті фахівців у всіх областях будівництва і ремонту, що виробляє повний спектр будівництва будівель і споруд будь-якої складності:

промислове будівництво
Проводить промышленное строительство с нашей компанией – это действительно выгодно и удобно для заказчика! Так как наша компания обладает собственными мощностями для производства сложных металлоконструкций и зданий, имеет уже сложившийся профессиональный штат и опыт выполнения этих работ.

Будівництво виставкових і торгових павільйонів
Звернувшись в нашу компанію, Вам не потрібно буде відвідувати ще десяток компаній, щоб повністю укомплектувати Ваш торговий павільйон або виставковий центр. Ми пропонуємо комплекс послуг не тільки по виготовленню самих приміщень, але і відповідні монтажно-оздоблювальні роботи.


Будівництво виробничих будівель

У сучасному світі, коли постійно з'являються нові технології, виробничі потужності, будівництво будівель для цих цілей відіграє дуже велику роль. Вони призначаються для розміщення різних заводських приміщень, а так само приміщень службового користування, які повинні забезпечувати людям необхідні умови для трудової діяльності. Такі будівлі можуть за вашим бажанням будуватися з використанням швидкомонтованих конструкцій і класичних - капітальних.


Строительство офисных помещений и торговых центров

Найбільш потребовані зараз мало і багатоповерхові офісні центри - це обумовлено бурхливим розвитком приватного бізнесу. Наше підприємство пропонує будівництво офісних центрів і приміщень з урахуванням всіх побажань замовників. Для нас дуже важливий індивідуальний підхід, тому ви можете бути впевнені в тому, що ваш офісний центр буде унікальним - ми врахуємо всі ваші пропозиції.

 (095) 857-81-51

 
top