Продажа генераторов от производителя

генераторы мадек

Алюминиевые радиаторы отопления

Алюминиевые радиаторы для новостроек

Аренда строительной спецтехники

бурение скважин Киев

Реконструкція та ремонт будівель і споруд

Реконструкція та ремонт будівель і споруд, в т.ч. багатоповерхових

Одним з основних напрямків діяльності будівельної компанії «Кримспецстрой заводу Ілліча» є модернізація, реконструкція і капітальний ремонт будівель, бізнес-центрів, квартир, офісів і т.п.

Своєчасна реконструкція і капітальний ремонт забезпечують збереження основних фондів, запобігають їх передчасне вибуття (продовжують експлуатацію), відновлюють і покращують їх споживчі якості, а також підвищують комфортність.

У зв'язку з цим реконструкцію і капітальний ремонт слід розглядати як важливу складову частину для вирішення житлової проблеми і в частині малоповерхового будівництва. Основні види робіт з реконструкції та капітального ремонту відносяться:

зміцнення і захист фундаменту, стін і перекриттів, в т.ч. методом торкретування; про
бліцовка будівлі;
ремонт вимощення;
нарощування цоколя;
реконструкція "коробки" будівлі;
зміна архітектурного вигляду;
зміна поверховості будівлі;
виробництво ремонтних робіт всередині будівлі (перекриття, підлоги, стелі, перегородки, сходові марші, двері, вікна і т.д.);
(. Лицьова цегла, вагонка, сайдинг, природний камінь і ін) утеплення підлог, покрівлі, облицювання будівлі різними матеріалами - і ін.

При реконструкції будівель (об'єктів) виходячи зі сформованих містобудівних умов і діючих норм проектування крім робіт, які виконуються при капітальному ремонті, можуть також здійснюватися:

зміна планування приміщень, зведення надбудов, будівель, прибудов, а при наявності необхідних обгрунтувань - їх часткове розбирання;
підвищення рівня інженерного обладнання, включаючи реконструкцію зовнішніх мереж (крім магістральних мереж);
поліпшення архітектурної виразності будівель (об'єктів), а також благоустрій прилеглих територій.

top