Продажа генераторов от производителя

генераторы мадек

Алюминиевые радиаторы отопления

Алюминиевые радиаторы для новостроек

Аренда строительной спецтехники

бурение скважин Киев

великогабаритні вантажоперевезення

Великогабаритні вантажоперевезення

Компанія «Кримспецстрой заводу Ілліча» спеціалізується на організації перевезень великогабаритних вантажів по території Севастополя, Криму, України. Компанія оформляє всі необхідні дозволи та погодження по всьому маршруту, а також забезпечує супровід машинами прикриття або ДАІ.

Негабаритні перевезення - це перевезення вантажів, розміри або вага яких перевищує стандартні, хоча б по одному з параметрів. Для кожного вантажу підбирається певна платформа з устаткуванням для його закріплення. Наприклад, для перевезення високих вантажів використовуються низькорамні платформи. Для вантажу з великою вагою - використовуються платформи з великою вантажопідйомністю та великою кількістю осей (така конструкція дозволяє рівномірно розподілити вагу вантажу по платформі і не псувати дорогу). Таким чином, спеціальні платформи - це оптимальний варіант для негабаритних перевезень.

 

Особливості перевезення

Існують вантажі, перевезення яких здійснюється за особливими правилами, вимогам і стандартам. Це негабарітні вантажі або негабарит. Їх головною особливістю є нестандартний розмір або вага, і вони не можуть бути перевезені звичайним транспортом для вантажоперевезень.

Негабаритні вантажі бувають великогабаритними, довгомірними, важкими і проектними (найбільш складний вид вантажоперевезень, оскільки вимагає прокладки спеціального маршруту). Ось деякі приклади негабаритних вантажів: негабаритне технологічне обладнання, будівельна та сільгосптехніка, довгомірні вантажі (труби, щогли електропередач, бури тощо), негабаритні металоконструкції, негабариту з дерева, вантажі великого діаметра (ємності, труби, бочки), павільйони, битовки, модульні будівлі тощо

Негабаритні вантажоперевезення мають на увазі використання спеціальної техніки, вимагають спеціально навчених водіїв, спецдозволів і спецсопровожденія, ретельно розробленого маршруту. Негабаритна вантажоперевезення автомобільним транспортом регулюється Правилами дорожнього руху і підпорядковується певним правилам.

 

При русі по дорогах транспорт з негабаритним вантажем не може Рухатися зі швидкістю, що перевищує 60 км / год. При русі по мосту швидкість до 15 км / ч. Забороняється рух в ожеледь, а також при поганій видимості (менше 100 м) через метеоумови. Зупинка дозволяється виключно на спеціально позначених автостоянках. Якщо виявлена ​​поломка транспортного засобу або раптом виявиться, що вантаж погано закріпили, то негабаритну вантажоперевезення слід негайно припинити.

Перевезення великогабаритних вантажів передбачає ряд важливих організаційних заходів. Для того, щоб оперативно і максимально надійно виконати Ваше замовлення на доставку, кваліфіковані фахівці нашої компанії проводять велику роботу:

• для кожного конкретного транспортного засобу досліджують і розробляють оптимальний маршрут, в якому виключені вузькі дороги, слабкі мости і ускладнюють транспортування перешкоди;

• досвідчені водії безпечно і надійно виконують всі необхідні умови перевезення.

 

Для великогабаритних перевезень компанія «Кримспецстрой заводу Ілліча» використовує спеціалізований сучасний транспорт і нову техніку зарубіжного і вітчизняного виробництва і, в залежності від характеру вантажу, підбере такий транспортний засіб, який буде максимально відповідати умовам перевезення. Використовуючи досвід команди професіоналів, наша компанія здійснює контроль Вашого великогабаритного вантажу на всіх етапах його транспортування, погоджує дії всіх учасників процесу і організує моніторинг руху вантажу, що дозволяє оперативно інформувати клієнта про місцезнаходження вантажу в режимі реального часу.

Перевезення великогабаритних вантажів - складна операція, яка потребує від виконавців різнобічних знань і великого практичного досвіду. Всіма цими якостями володіють фахівці нашої компанії, які позбавлять Вас від занепокоєння про вантаж, впораються з проведенням таких операцій професійно, надійно і в найкоротші терміни. Перекладіть турботи по негабаритної перевезення на наші плечі, і ви будете мати тільки хороше враження від співпраці з «Кримспецстрой заводу Ілліча»!

 

top