Продажа генераторов от производителя

генераторы мадек

Спеши заказать видеокамеру про старой цене!

Видемокамеры наблюдения

Алюминиевые радиаторы отопления

Алюминиевые радиаторы для новостроек

Аренда строительной спецтехники

Аренда строительной спецтехники

Доставка бетону

Доставка бетону

Бетон є основним будівельним матеріалом, який використовується у всіх областях будівництва.

Компанія "Кримспецстрой заводу Ілліча" надає послугу транспортування товарного бетону. У нашому розпорядженні є спеціалізована техніка, за допомогою якої ми доставимо бетон по Севастополю і Криму або в будь-який населений пункт оперативно і недорого.

 

Серед найбільш поширених марок товарного бетону слід зазначити М-100, М-200, М-300, М-400. Оперативна доставка за рахунок власного автопарку бетонних міксерів, дозволяє повністю зберегти якісні характеристики товарно бетону, виключивши тим самим втрату технологічних властивостей будівельного розчину. Поставка бетону від заводу-виготовлювача до будівельного майданчика проводитися за допомогою спеціальних машин - автобетоносмесителей, які в народі часто називають «міксерами». Доставка за допомогою міксера дозволяє зберегти всі якості бетонної суміші під час транспортування, а також провести її вивантаження безпосередньо на місце укладання.
 

Слід зазначити, що існує два варіанти доставки бетону на місце укладання:

  • Aвтосамоскиди.
  • Міксером.

Чому доставка за допомогою автосамоскиду не користується великим попитом? Tому, що при такому способі транспортування цементна суміш розшаровується, в результаті чого потрібно її додаткове перемішування безпосередньо на будівельному майданчику. Транспортування за допомогою міксера дозволяє уникнути розшаровування суміші, тому доставлений матеріал є готовим до використання відразу після вивантаження. Ще однією важливою перевагою міксера є те, що приготування цементної суміші може відбуватися і під час перевезення автомобіля до місця призначення. Це дозволяє істотно заощадити час і прискорити процес будівництва. Крім того, використання міксера запобігає вплив опадів, сонячних променів і вітру на цементну суміш, які можуть істотно знизити її якість і змінити технічні характеристики.

 

Таким чином, застосування міксерів для транспортування бетону є доцільним в умовах віддалених будівельних робіт. З огляду на великі обсяги будівельних майданчиків, а також їх значна кількість, використання мобільних пристроїв для отримання бетонних сумішей є більш економічним, ніж обладнання стаціонарними міксерами кожної ділянки роботи.

При будь-якому будівництві необхідно враховувати наявність місця для вивантаження автобетоносмесітлей і найкоротших шляхів для доставки бетону до будівельного майданчика. Також, не варто забувати про марку доставленої бетонної суміші. Інтенсивність роботи бетонозмішувача повинна відповідати типу і призначення вантажу будматеріалу.

 

Ви можете покластися на нашу компанію. Замовивши у нас доставку бетону, вона буде виконана в будь-який зручний для вас час і в вказане місце без затримок. Ми гарантуємо якість надаваних нами послуг.

top