Продажа генераторов от производителя

генераторы мадек

Алюминиевые радиаторы отопления

Алюминиевые радиаторы для новостроек

Аренда строительной спецтехники

бурение скважин Киев

Доставка бетону

Доставка бетону

Бетон є основним будівельним матеріалом, який використовується у всіх областях будівництва.

Компанія "Кримспецстрой заводу Ілліча" надає послугу транспортування товарного бетону. У нашому розпорядженні є спеціалізована техніка, за допомогою якої ми доставимо бетон по Севастополю і Криму або в будь-який населений пункт оперативно і недорого.

 

Серед найбільш поширених марок товарного бетону слід зазначити М-100, М-200, М-300, М-400. Оперативна доставка за рахунок власного автопарку бетонних міксерів, дозволяє повністю зберегти якісні характеристики товарно бетону, виключивши тим самим втрату технологічних властивостей будівельного розчину. Поставка бетону від заводу-виготовлювача до будівельного майданчика проводитися за допомогою спеціальних машин - автобетоносмесителей, які в народі часто називають «міксерами». Доставка за допомогою міксера дозволяє зберегти всі якості бетонної суміші під час транспортування, а також провести її вивантаження безпосередньо на місце укладання.
 

Слід зазначити, що існує два варіанти доставки бетону на місце укладання:

  • Aвтосамоскиди.
  • Міксером.

Чому доставка за допомогою автосамоскиду не користується великим попитом? Tому, що при такому способі транспортування цементна суміш розшаровується, в результаті чого потрібно її додаткове перемішування безпосередньо на будівельному майданчику. Транспортування за допомогою міксера дозволяє уникнути розшаровування суміші, тому доставлений матеріал є готовим до використання відразу після вивантаження. Ще однією важливою перевагою міксера є те, що приготування цементної суміші може відбуватися і під час перевезення автомобіля до місця призначення. Це дозволяє істотно заощадити час і прискорити процес будівництва. Крім того, використання міксера запобігає вплив опадів, сонячних променів і вітру на цементну суміш, які можуть істотно знизити її якість і змінити технічні характеристики.

 

Таким чином, застосування міксерів для транспортування бетону є доцільним в умовах віддалених будівельних робіт. З огляду на великі обсяги будівельних майданчиків, а також їх значна кількість, використання мобільних пристроїв для отримання бетонних сумішей є більш економічним, ніж обладнання стаціонарними міксерами кожної ділянки роботи.

При будь-якому будівництві необхідно враховувати наявність місця для вивантаження автобетоносмесітлей і найкоротших шляхів для доставки бетону до будівельного майданчика. Також, не варто забувати про марку доставленої бетонної суміші. Інтенсивність роботи бетонозмішувача повинна відповідати типу і призначення вантажу будматеріалу.

 

Ви можете покластися на нашу компанію. Замовивши у нас доставку бетону, вона буде виконана в будь-який зручний для вас час і в вказане місце без затримок. Ми гарантуємо якість надаваних нами послуг.

top