Продажа генераторов от производителя

генераторы мадек

Спеши заказать видеокамеру про старой цене!

Видемокамеры наблюдения

Алюминиевые радиаторы отопления

Алюминиевые радиаторы для новостроек

Аренда строительной спецтехники

Аренда строительной спецтехники

Бурові роботи

Бурові роботи у будівництві

У будівництві та підготовчих роботах застосовуються бурові роботи. Так, в процесі проектування будь-якого об'єкта виконуються дослідження геологічного складу грунту на території будівельного майданчика. Так як сучасні будівлі можуть мати значну висоту і масу, інженерно-геологічні дослідження не обмежуються вивченням верхнього шару грунту. Для повного розуміння впливу фундаменту на грунт і його реакцію на об'єкт, необхідно вивчити будову землі на 10-15 м углиб. Ці дослідження виконуються за допомогою буріння і забору проб для лабораторного дослідження. Буріння також дає можливість визначити рівень грунтових вод, дізнатися про склад і межі різних шарів грунту.

При будівництві будівель, часто, грунтову основу не здатна витримати навантаження від конструкцій. В цьому випадку, потрібно влаштовувати штучного підстави. Як правило, виконують пальове підставу. Для цього в грунт занурюють палі заводського виготовлення, або бурять свердловини, армують і заповнюють їх бетоном. Це влаштування буронабивних і буроін'єкційних паль.

Буронабивних палі застосовують для пристрою пальового підстави в будь-яких, навіть складних гідрогеологічних умовах. Найбільш ефективні буронабивні палі при тому, що спирається на скельні грунти і при влаштуванні фундаментів на насипних грунтах. В умовах великої щільності навколишньої забудови найзручнішим рішенням для будівництва або реконструкції будівель є технологія буронабивних паль. Застосування такої технології має орієнтуватися на безліч факторів, таких як геологічні умови, особливості ділянок для будівництва, економічна доцільність, а також, можливості технічного обладнання будівельної фірми.

Буронабивних палі також ефективно використовувати у випадках великого скупчення вертикальних і горизонтальних нагрузок.часто цей вид паль використовують в умовах міської забудови поблизу від уже зведених будівель. Адже при використанні буронабивних паль практично виключена можливість деформації інших будівельних конструкцій.Буронабівние палі виконують шляхом буріння свердловини, установки в неї арматурного каркаса і заповнення свердловин бетонної сумішшю. Залежно від стійкості стінок свердловин їх буріння виробляють або під захистом обсадних труб, або без них. У разі нестійких, м'яких, водонасичених грунтів для підстави паль можуть використовувати інвентарні обсадні труби (їх можна занурити в грунт на 50 метрів). Якщо грунт мало волога і стійка обсадні труби необов'язкові. Для збільшення несучої здатності буронабивних палі можуть виготовлятися з розширенням (п'ятої) в нижній частині стовбура. Найчастіше буронабивні палі застосовують при великих навантаженнях на фундамент і глибокому заляганні малосжімаемим грунтів.

                                                

         Переваги технології:

               немає динамічного впливу на навколишні будівлі - технологія прийнятна для будівельних робіт
               в місті з високою щільністю забудови,
               низький рівень шуму;
               не потрібно риття котловану;
               витримує високі навантаження - можна будувати будівлі до 250 м;
               короткі терміни зведення буронабивних паль;
               скорочуються загальні витрати на будівництво.

                                                                    Буроін'єкційні палі - бурові палі найчастіше застосовуються діаметром від 420 мм до 1200 мм. Виконуються шляхом заміщення вибуреного грунту бетонної сумішшю, яка подається на вибій свердловини через порожній шнек під тиском і подальшої установки арматурного каркаса в покладений бетон на заплановану проектну відмітку. Буроін'єкційні палі служать елементами нових фундаментів цивільних і промислових будівель, легко застосовні при будівництві нових споруд поряд з існуючими.

Буроін'єкційні палі можна використовувати для посилення існуючого фундаменту будівель, що знаходяться в аварійному стані на будь-яких грунтових умовах, в тому числі в осадових грунтах, а також для і передачі додаткового навантаження від споруди на нижні грунти підстави. Інші види паль через вібрації, ударів і громіздкість обладнання виявляються неприйнятним. Палі, також можуть виконувати роль огороджувальних конструкцій, розділових стін, служать для цілей надбудови, при реконструкції будівель зі зміною конструктивної схеми.

Технологічний цикл по влаштуванню паль складається з наступних операцій:

             
• буріння свердловини порожніми (прохідними) шнеками з відкривається клапаном до проектної глибини;
             
• заповнення свердловини бетонною сумішшю;
             
• підйом шнековой бурової колони;
             
• монтаж арматурного каркаса в свердловину;
             
• опресовування щойно закладеної бетонної суміші.

                                                    

          Переваги технології:

              
• можливість виконання паль безпосередньо поблизу існуючих об'єктів без появи ефекту розпушення грунту;
              
• безударное виконання;
              
• невеликий рівень шуму під час виконання робіт;
              
• мала кількість бурового шламу, що виходить на поверхню;
              
• можливість введення армування в уже виконане свіже бетонне тіло палі;
              
• швидкість виконання і велика продуктивність;
              
• повна і автоматична реєстрація параметрів буріння.

                                                                                         

Визначити, який тип паль краще застосовувати в тому чи іншому випадку, Вам допоможуть кваліфіковані фахівці нашої компанії. «Кримспецстрой заводу Ілліча» пропонує Вам свої послуги з установки паль з дотриманням усіх існуючих приписів і правил, маючи багатий досвід у створенні залізобетонних паль, може споруджувати палі різної конструкції призначення, діаметром від 250 мм до 1500 мм, на глибину до 40 м. Висока кваліфікація наших співробітників дозволяє гарантувати позитивний результат і високу швидкість виконання.

Відпрацьовані нами технології дозволяють якісно і швидко споруджувати пальові фундаменти в різних умовах будівництва і при складних геологічних умовах, таких як: скрутність будівельного майданчика в густо забудованої частини порода, близькість будівель і комунікацій, при гірському рельєфі, в обводнених посадочних грунтах, в зонах тектонічних порушень ,

Компанія володіє необхідним парком спецтехніки та обладнання. Це дозволяє нам працювати швидко і безперебійно. Довірте роботу професіоналам!

 
(095) 857-81-51

top