Продажа генераторов от производителя

генераторы мадек

Алюминиевые радиаторы отопления

Алюминиевые радиаторы для новостроек

Аренда строительной спецтехники

бурение скважин Киев

Бурові роботи

Бурові роботи у будівництві

У будівництві та підготовчих роботах застосовуються бурові роботи. Так, в процесі проектування будь-якого об'єкта виконуються дослідження геологічного складу грунту на території будівельного майданчика. Так як сучасні будівлі можуть мати значну висоту і масу, інженерно-геологічні дослідження не обмежуються вивченням верхнього шару грунту. Для повного розуміння впливу фундаменту на грунт і його реакцію на об'єкт, необхідно вивчити будову землі на 10-15 м углиб. Ці дослідження виконуються за допомогою буріння і забору проб для лабораторного дослідження. Буріння також дає можливість визначити рівень грунтових вод, дізнатися про склад і межі різних шарів грунту.

При будівництві будівель, часто, грунтову основу не здатна витримати навантаження від конструкцій. В цьому випадку, потрібно влаштовувати штучного підстави. Як правило, виконують пальове підставу. Для цього в грунт занурюють палі заводського виготовлення, або бурять свердловини, армують і заповнюють їх бетоном. Це влаштування буронабивних і буроін'єкційних паль.

Буронабивних палі застосовують для пристрою пальового підстави в будь-яких, навіть складних гідрогеологічних умовах. Найбільш ефективні буронабивні палі при тому, що спирається на скельні грунти і при влаштуванні фундаментів на насипних грунтах. В умовах великої щільності навколишньої забудови найзручнішим рішенням для будівництва або реконструкції будівель є технологія буронабивних паль. Застосування такої технології має орієнтуватися на безліч факторів, таких як геологічні умови, особливості ділянок для будівництва, економічна доцільність, а також, можливості технічного обладнання будівельної фірми.

Буронабивних палі також ефективно використовувати у випадках великого скупчення вертикальних і горизонтальних нагрузок.часто цей вид паль використовують в умовах міської забудови поблизу від уже зведених будівель. Адже при використанні буронабивних паль практично виключена можливість деформації інших будівельних конструкцій.Буронабівние палі виконують шляхом буріння свердловини, установки в неї арматурного каркаса і заповнення свердловин бетонної сумішшю. Залежно від стійкості стінок свердловин їх буріння виробляють або під захистом обсадних труб, або без них. У разі нестійких, м'яких, водонасичених грунтів для підстави паль можуть використовувати інвентарні обсадні труби (їх можна занурити в грунт на 50 метрів). Якщо грунт мало волога і стійка обсадні труби необов'язкові. Для збільшення несучої здатності буронабивних палі можуть виготовлятися з розширенням (п'ятої) в нижній частині стовбура. Найчастіше буронабивні палі застосовують при великих навантаженнях на фундамент і глибокому заляганні малосжімаемим грунтів.

                                                

         Переваги технології:

               немає динамічного впливу на навколишні будівлі - технологія прийнятна для будівельних робіт
               в місті з високою щільністю забудови,
               низький рівень шуму;
               не потрібно риття котловану;
               витримує високі навантаження - можна будувати будівлі до 250 м;
               короткі терміни зведення буронабивних паль;
               скорочуються загальні витрати на будівництво.

                                                                    Буроін'єкційні палі - бурові палі найчастіше застосовуються діаметром від 420 мм до 1200 мм. Виконуються шляхом заміщення вибуреного грунту бетонної сумішшю, яка подається на вибій свердловини через порожній шнек під тиском і подальшої установки арматурного каркаса в покладений бетон на заплановану проектну відмітку. Буроін'єкційні палі служать елементами нових фундаментів цивільних і промислових будівель, легко застосовні при будівництві нових споруд поряд з існуючими.

Буроін'єкційні палі можна використовувати для посилення існуючого фундаменту будівель, що знаходяться в аварійному стані на будь-яких грунтових умовах, в тому числі в осадових грунтах, а також для і передачі додаткового навантаження від споруди на нижні грунти підстави. Інші види паль через вібрації, ударів і громіздкість обладнання виявляються неприйнятним. Палі, також можуть виконувати роль огороджувальних конструкцій, розділових стін, служать для цілей надбудови, при реконструкції будівель зі зміною конструктивної схеми.

Технологічний цикл по влаштуванню паль складається з наступних операцій:

             
• буріння свердловини порожніми (прохідними) шнеками з відкривається клапаном до проектної глибини;
             
• заповнення свердловини бетонною сумішшю;
             
• підйом шнековой бурової колони;
             
• монтаж арматурного каркаса в свердловину;
             
• опресовування щойно закладеної бетонної суміші.

                                                    

          Переваги технології:

              
• можливість виконання паль безпосередньо поблизу існуючих об'єктів без появи ефекту розпушення грунту;
              
• безударное виконання;
              
• невеликий рівень шуму під час виконання робіт;
              
• мала кількість бурового шламу, що виходить на поверхню;
              
• можливість введення армування в уже виконане свіже бетонне тіло палі;
              
• швидкість виконання і велика продуктивність;
              
• повна і автоматична реєстрація параметрів буріння.

                                                                                         

Визначити, який тип паль краще застосовувати в тому чи іншому випадку, Вам допоможуть кваліфіковані фахівці нашої компанії. «Кримспецстрой заводу Ілліча» пропонує Вам свої послуги з установки паль з дотриманням усіх існуючих приписів і правил, маючи багатий досвід у створенні залізобетонних паль, може споруджувати палі різної конструкції призначення, діаметром від 250 мм до 1500 мм, на глибину до 40 м. Висока кваліфікація наших співробітників дозволяє гарантувати позитивний результат і високу швидкість виконання.

Відпрацьовані нами технології дозволяють якісно і швидко споруджувати пальові фундаменти в різних умовах будівництва і при складних геологічних умовах, таких як: скрутність будівельного майданчика в густо забудованої частини порода, близькість будівель і комунікацій, при гірському рельєфі, в обводнених посадочних грунтах, в зонах тектонічних порушень ,

Компанія володіє необхідним парком спецтехніки та обладнання. Це дозволяє нам працювати швидко і безперебійно. Довірте роботу професіоналам!

 
(095) 857-81-51

top