Продажа генераторов от производителя

генераторы мадек

Алюминиевые радиаторы отопления

Алюминиевые радиаторы для новостроек

Аренда строительной спецтехники

бурение скважин Киев

Благоустірй

Благоустрій територій, асфальтування, укладання тротуарної плитки


В даний час благоустрою та озеленення приділяється особлива увага, про що говорить принциповий перехід від вирішення суто утилітарних завдань до створення гармонійного середовища. Тут важко провести грань між архітектурним і дизайнерським проектуванням.

Наша компанія надає послуги з благоустрою та озеленення територій. Послуги із благоустрою й озеленення території - комплекс робіт зі зміни ландшафту, облаштування доріжок, посадці дерев, чагарників, квітів, створення дренажних і поливних систем, систем зовнішнього освітлення ділянок. Роботи з благоустрою включають також створення водойм, фонтанів, водоспадів, установку малих архітектурних форм, підпірних стінок, сходів, балюстрад. Роботи з озеленення припускають влаштування газонів, квітників, клумб і, відповідно, догляд за ними. Ми виконуємо всі види робіт з благоустрою територій, від проектування до виконання робіт «під ключ». Наші ландшафтні архітектори розроблять неповторний і оригінальний стиль ділянки з урахуванням всіх Ваших побажань і особливостей ділянки.Компанія розробляє ландшафтні дизайни садів, парків, ділянок будинків і котеджів, міських площ, майданчиків навколо магазинів, ресторанів. Ландшафтний дизайн ділянки може бути представлений водоспадами, фонтанами, різноманітною рослинністю, камінням, скульптурами з різних матеріалів. Ми пропонуємо різні варіанти облаштування ділянки. Пристрій мощення доріжок і майданчиків - необхідний елемент планування ландшафтного дизайну. Доріжки служать для організації руху по території саду, парку. Майданчики можуть влаштовувати для відпочинку, для стоянки автомобілів, для спорту. Існує багато способів мощення і матеріалів, з яких можуть бути виконані доріжки і майданчики. Ми виробляємо мощення з ФЕМів, асфальтобетонних сумішей, клінкерної цегли, гранітних плит та інших матеріалів. Тип покриття доріжки, вибирають з урахуванням особливостей ландшафтного дизайну навколишнього території.


Зелені насадження, рослини мають функцію життєзабезпечення, прикрашають наше життя. Вони збагачують атмосферу киснем, регулюють кількість опадів, захищають грунт від ерозії. Озеленення ділянок, озеленення міст, озеленення будівель - елементи благоустрою і озеленення територій. Міські жителі давно оцінили переваги «озеленення дахів», озеленення територій в спальних районах міста, озеленення площ і вулиць. Великим попитом користуються послуги по вертикальному озелененню. Красивими рослинами і квітами можна прикрашати стіни будівель, паркани та будь-які інші вертикальні споруди.

Облаштування трав'яних газонів на ділянках сприяють очищенню повітря, підвищення його вологості, зменшення рівня міського шуму. Трав'яний газон можна влаштувати як на великих ділянках, так і на маленьких палісадниках. Компанія здійснює роботи з вирубки і корчуванню дерев. Видалення хворих і старих дерев - необхідний захід для створення умов безпеки, як для людей, так і для будівель, споруд та машин. Вирубку дерев виконують для дерев, що мають пошкодження кореневої системи, для дерев, розташованих дуже близько до будівель, для сухих і уражених гнілевимі хворобами дерев або мають нахил стовбура понад 45 ° С. Існує багато методів вирубки дерев. Вибір методу видалення дерева залежить від навколишніх умов.Якщо у Вас є ділянка і Ви хочете його упорядкувати, скористайтеся послугами наших фахівців. Компанія надає послуги з благоустрою та озеленення території, асфальтування, укладання тротуарної плитки. Фахівці з усією відповідальністю розробляють дизайн ландшафту, швидко і якісно виконують відповідні роботи. Ви можете вибрати для ділянки на свій смак квіти, кущі, дерева, різні елементи декору. Наші фахівці можуть виконати як ландшафтний дизайн дачної ділянки, так і дизайн парків, садів і т.п .. Ми можемо надати квітучий і доглянутий вигляд міських вулицях, парках і площах.

top