Продажа генераторов от производителя

генераторы мадек

Алюминиевые радиаторы отопления

Алюминиевые радиаторы для новостроек

Аренда строительной спецтехники

бурение скважин Киев

"Наш парус" Кача

Комплекс апартаментів "Наш Парус"


Шановні жителі та гості міста Севастополь !!! Пропонуємо Вашій увазі будуються апартаменти в комплексі «НАШ ПАРУС», який розташований в одному з наймальовничіших районів міста Севастополя в екологічно чистому місці, в пляжній зоні селища Кача, всього в 18-ти метрах від моря. З вікон апартаментів відкривається прекрасний панорамний вид на просторі піщано-гравійні пляжі, які гарні і для дорослих, і для дітей. Крім пляжу передбачена простора прогулянкова набережна, що має протяжність близько 880 метрів.

Комплекс буде складатися з дев'яти комфортабельних шестиповерхових корпусів, а починає архітектурний альянс незвичайна кільцева автодорога - високотехнологічне споруда завершеною круглої форми, яке дозволяє безперешкодний проїзд на набережну автомашин спеціального призначення.

Основна ідея проекту - поєднання унікального місця розташування з вишуканою архітектурою, які підкреслюються першокласним якістю будівництва. За кількістю сонячних днів - це перший регіон в Україні, 260 днів у році небо безхмарне, море прогрівається влітку до 26 градусів; клімат м'який, морський. Пляжний сезон тут починається з середини травня і триває до кінця жовтня, тому буде дуже багато часу, щоб насолодитися не тільки красою цього місця, а й відновити сили, які так необхідні для робочої діяльності в різних сферах. Повітря насичене ароматом морських солей і лікувальними властивостями трав.

Унікальність комплексу апартаментів «НАШ ПАРУС» (і кожного корпусу окремо) визначається наявністю

всіх необхідних атрибутів комфортності:

● безшумні швидкісні ліфти виробництва OTIS Престиж;

● високий рівень обробки фасадів і місць загального користування (коридори, сходові клітини, тераси);

● простора парковка для автомобілів;

● висококласне освітлення комплексу;

● розвинена інфраструктура 1-го поверху (ресторанний комплекс, кафе швидкого харчування, піцерія, мінімаркет, СПА-центр та ін.);

                                                   

● якісне обслуговування, обслуговування на набережній і пляжу;
● наявність керуючої компанії;
● цілодобова система охорони і відеоспостереження;
● постачання лініями швидкісного Інтернету та супутникового телебачення;
● дотримання всіх протипожежних норм при будівництві.
Планування апартаментів виконані з урахуванням новітніх тенденцій в сучасному проектуванні: застосовані панорамні вікна, просторі розкішні балкони з видом на море, вбудована шафа, передпокій, житлові кімнати, санвузол з ванною. У 2-х кімнатних апартаментах також є кухня; всі вікна та балконні двері - це індивідуальні пластикові вироби. Площа однокімнатних апартаментів від 40 кв.м. , Двокімнатних від 80 кв.м.
На сьогоднішній день одне з кращих інвестиційних пропозицій - апартаменти в новому комфортабельному комплексі «НАШ ПАРУС»; це ідеальне поєднання близькості до моря, спокійного цілорічного відпочинку в власних апартаментах з можливістю оздоровлення та активного способу життя.
Ви можете придбати апартаменти як для себе і своєї сім'ї, так і придбати поверх або цілу будівлю для організації власного курортно-туристичного бізнесу.


Вартість 1 кв.м: в споруджуваному корпусі 1650 $, в зданому корпусі 1850 $.


Продаж апартаментів, відділ продажів:

+7(8692)94-22-80, +7(978)794-48-20  (Лариса)

top